Oracle logo

Oracle - BThaber Kamu Zirvesi

Canlı Web Yayını
28 Eylül 2021
10:00 (GMT+3)
image
Kurum ve şirketlerin ihtiyaç ve sorumlulukları giderek artıyor. Artık farklı kaynaklardan veri toplanması, çoklu veri tipiyle çalışma ve bunları uzun dönem saklama, olağan iş akışımızın bir parçası oldu. Bu verilerin güvenli ve güvenilir ortamlarda saklanmasıyla ilgili ihtiyaçlar, bilgi işlem yöneticilerinin öncelik sırasında başı çekiyor.

Ülkemiz ve Avrupa'daki düzenlemeler, verinin güvenliği ve korunmasıyla ilgili, kurum ve yöneticilere önemli sorumluluklar yükledi. BT çalışan ve yöneticileri, uzunca bir süredir bu konularda çalışmalar yapıp, öncelikleri belirleyerek, en doğru teknoloji yatırımlarını yapmaya gayret ediyor. Ancak verinin öngörülmez hızda büyümesi ve güvenlik tehditlerinin büyük artışı, alışılmış klasik çözümlerin ötesine geçip, kendini yönetme becerisi olan esnek, ölçeklenebilir sistemleri kullanmayı zaruri hâle getiriyor.

Kamu sektörüne özel olarak hazırlayıp en son teknolojik gelişmeler, en yeni trendleri sizlerle paylaştığımız Oracle - BThaber Kamu Zirvesi’ndeki sunumlarımızı aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz.
Açılış Konuşması

Dinçer Çetin, Oracle Kamu Sektörü Satış Direktörü
Burçak Çakıroğlu, Oracle Bulut, Ülke Satış Müdürü
Uçtan Uca Veri Güvenliği


Güher Kayalı Sarıkan, Oracle Kıdemli Mühendis
Müşteri Ortamında Bulut Çözümleri ve Bulut Ödül Programları


Uğurata Bakır, Oracle Kıdemli Mühendis

Oracle dürüstlük, hesap verebilirlik ve etik iş davranışına odaklanmış bir şirket kültürünü teşvik etmeye kendini adamıştır. Bu etkinlikle ilgili önemli etik bilgilerini almak için lütfen buraya tıklayın.

Close

Disclaimer