Oracle logo

Sıfır Veri Kaybı ile Veritabanınızın Anlık Yedeği; Oracle ZDLRA

Canlı Web Yayını
19 Ekim 2021
11:00 AM (GMT+3)
image
Sistem odalarında yedeklenen her şeyin kurtarılabilir olduğu varsayılarak oluşturulan yedekleme ortamları, sadece tek bir önemli veritabanının geri döndürülememesi ile gerçekliğini ne yazık ki yitirir. Siber güvenlik, potansiyel veri kayıpları ve milyonlarca dolara ulaşabilecek fidye istekleri ile beraber gelen itibar zararları son dönemlerde şirketler için oldukça büyük bir problem haline geldi.

ZDLRA, klasik yedekleme yaklaşımlarından çok farklı bir şekilde, gerçek zamanlı kurtarma özelliği, anlık veri doğrulaması ve sanal full yedek teknolojilerini kullanarak alınan tüm veritabanlarınızın yedeğini istenilen zamanda güvenilir bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

ZDLRA'nın klasik yedekleme yaklaşımları ile ne tür farklılıklara sahip olduğunu, iş sürekliliğinize ne şekilde katkıda bulunabileceğini ve dışardan gelebilecek olan saldırıları ne şekilde engelleyebileceğinizi paylaştığımız, kaydedilmiş “Sıfır Veri Kaybı ile Veritabanınızın Anlık Yedeği; Oracle ZDLRA" Web Yayınımızı hemen izleyebilirsiniz.

Oracle dürüstlük, hesap verebilirlik ve etik iş davranışına odaklanmış bir şirket kültürünü teşvik etmeye kendini adamıştır. Bu etkinlikle ilgili önemli etik bilgilerini almak için lütfen buraya tıklayın.

Close

Disclaimer