Registrační stránka

Oracle Academy Day 2020

27. srpen 2020
10:00 - 15:15 hod.

28. srpen 2020
10:00 - 13:00 hod.

Hlavní stránka události Oracle Academy Day, každoročně pořádané akce společností Oracle
  • srdečně Vás zveme na seminář Oracle Academy Day, každoročně pořádaný společností Oracle. I tento ročník je určený zejména pro lektory a zástupce vzdělávacích institucí se zájmem o moderní technologie. Seminář se uskuteční online dne 27. srpna 2020. Začátek akce je plánovaný na 10:00 a konec 15:15.
  • Nepropásněte jedinečnou příležitost setkat se s kolegy z různých vzdělávacích institucí, sdílejte své zkušenosti a načerpejte novou inspiraci. Tématem letošního ročníku je Programování a databáze – výuka na dálku. Můžete se těšit na zajímavé vstupy hostů, odborné přednášky, společné aktivity s ostatními lektory a diskuzi na aktuální témata.
  • Budeme moc rádi, pokud tuto pozvánku přepošlete kolegům či kolegyním, pro které by tato akce mohla být zajímavá.
  • Druhý den semináře jsme si pro vás připravili Hands-on Lab zaměřený na cloudové služby dostupné pro lektory i studenty v rámci programu Oracle Academy. Začátek je plánovaný na 10:00. Obdržíte od nás cloudové účty a prakticky si vyzkoušíte zajímavé technologie, jako Autonomní databáze, výkonné Virtuální stroje, Analytické nástroje, síťování v cloudovém prostředí, a další. Cílem semináře je vás naučit používat Oracle Cloud a nastínit jeho možné využití v každodenní výuce.
  • Prosím Vás o potvrzení Vaší účasti do 15.8.